Félévnyitó előadás a Zsuffa István Szakkollégiumban

Dékáni előadással nyitotta meg a félévet a Zsuffa István Szakkollégium. 2017. február 20-án, Dr. Bíró Tibor, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem, Víztudományi Karának dékánja tartott előadást "A távérzékelés kutatási célú felhasználása a vízgazdálkodásban" címmel. Az előadáson - melynek legfőbb célja, hogy a téma iránt felkeltse a z érdeklődést - a Szakkollégium hallgatói mellett számos oktató és hallgató is részt vett.

Zsuffa István Szakkollégium idén ünnepli 10 éves fennállását. A 2007 tavaszán kitűzött céloknak megfelelően az érdekes szakmai előadások, elismert szaktekintélyekkel való találkozások mellett fontos szerep jut a továbbtanulásra (MSc) való felkészítésre is, melyhez minden támogatást igyekszik biztosítani a hallgatóknak.