Szűkítés

• TeSzedd_2
  • Előző
  • Következő

A közszolgálati egyetem Víztudományi Karának diákjai szívesen csatlakoztak az országos kampányhoz. „Fontosnak tartom az ilyen akciókat azért is, hogy lássák, mindenki érezze, Baja lakosai, vagy az éppen erre sétáló emberek, hogy a mai generációknak próbálják azt tanítani, hogy minél jobban figyeljenek a környezetükre, minél tisztábban hagyják és ez a jövő generációja számára is rendkívül fontos lesz és ha ez így belénk van nevelve egyetemen, de inkább már az általános iskolai és óvodai kortól, akkor én úgy gondolom, hogy így sokkal hatékonyabb.” 2016-ban rekord mennyiségű szemetet gyűjtöttek össze az önkéntesek, összesen mintegy három ezer tonna eldobált hulladéktól tisztították meg hazánk területét.

TeSzedd interjú

Forrás: Bajai Televízió

Fotó: VTK HÖK

Cimkék: Baja, hök, nke, teszedd, vtk