Nyílt napok a Víztudományi Karon

Szakmai bemutatóval, előadásokkal várta az érdeklődőket a Víztudományi Kar.

A felvételi előtt álló középiskolások januárban két alkalommal is részt vehettek a Kar nyílt napján, ahol bővebb tájékoztatást kaphattak a víztudományról, a vízügyi életpályáról. A speciális műszerek mellett bemutatkozott a Vízépítési és Vízgazdálkodási Intézet és a Vízellátási és Környezetmérnöki Intézet. Dr. Bíró Tibor dékán köszöntőjében felhívta a figyelmet a felvételi követelmények sajátosságaira, kiemelte a Nemzeti Közszolgálati Egyetemen egyedülálló közszolgálati ösztöndíj előnyeit, majd bemutatta az Vízügyi üzemeltetési mérnök új alapszakot is. A Kari nyílt nap ezúttal is Campus bejárással zárult, ahol a látogatók megtekinthették a könyvtárat, a kollégiumot és a Víztechnológiai Oktatóbázist is.

A február 15-i jelentkezési határidő előtt a Központi Egyetemi Nyílt napon 2018. január 27-én találkozhatnak velünk az érdeklődők,Budapesten, a Ludovika Campuson.

Címkék: vtk nyílt nap