Alumni találkozó a Víztudományi Karon

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem Víztudományi Karának jogelőd intézményében, - a Budapesti Műszaki Egyetem Vízgazdálkodási Főiskolai Karán - 1973-ban végzett hallgatók találkozójának adott otthont a bajai campus. A lelkes öregdiákok 2018. június 1-én pénteken találkoztak a campus főbejáratánál, ahol a Víztudományi Kar képviseletében Dr. Cimer Zsolt oktatási dékánhelyettes fogadta a találkozó résztvevőit. A Török teremben a diákok visszaülhettek az iskolapadba, majd dékánhelyettes úr jóvoltából szóbeli feleletre is sor került. Zárásként következtek a díszemléklapok, melyek átvételekor a hajdani hallgatók újra átélhették az oklevélátadó hangulatát.

A 45 éve végzett hallgatók mindegyike, kivétel nélkül, a vízügyi ágazatban találta meg számítását, melyet mi sem bizonyít jobban, minthogy többen rendszeres résztvevői a Kar által szervezett rendezvényeknek. Rendszeresen figyelemmel kísérik az Alma Mater történéseit, érdeklődőek és eltökélt szándékuk a Kar szakmai támogatása.

Címkék: vtk alumni