A Víztudományi Kar is ott volt az AQUA UKRAINE-2018 kiállításon

Az ukrán miniszteri kabinet támogatásával 2018. november 6-8. között került sor a XVI. Nemzetközi Víz Fórumra, amelyhez kapcsolódva Kiev adott otthont az „AQUA UKRAINE-2018” nemzetközi vízügyi kiállításnak és szakvásárnak, valamint több szakmai konferenciának. A rangos eseményre Iryna Ovcharenko ukrán kormány meghatalmazott asszony levélben hívta meg a magyar állami vízügyi szerveket.

Az Országos Vízügyi Főigazgatóság a Külgazdasági és Külügyminisztérium támogatásával, az irányítása alatt álló két állami vízügyi Kft, a Felső-Tisza-vidéki Vízügyi Igazgatóság és a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Víztudományi Karának partnerségével, önálló standdal vett részt a kiállításon.

Karunk képviseletében Dr. Bíró Tibor dékán mutatta be a bajai vízügyi felsőoktatást és tájékoztatta a Kar iránt érdeklődő résztvevőket.

Címkék: vtk vízügy ovf