Tájékoztatás!

Tisztelt Érdeklődők!

Tájékoztatjuk Önt, hogy az új típusú Korona vírus megjelenésével a szomszédos országokban és Magyarországon bevezetett korlátozó intézkedések miatt, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem  Víztudományi Kar és a Bács-Kiskun Megyei Katasztrófavédelmi  Igazgatóság által 2020. március 19-én tervezett A KÖZSZOLGÁLATI BÚVÁROK ÁRVIZI VÉDEKEZÉSBEN C. NEMZETKÖZI KONFERENCIA, KIÁLLÍTÁS 2020. szeptember 23-án kerül megrendezésre.
A konferencia kísérő rendezvényeként kerül megrendezésre, 2020. szeptember 24-én a Búvár Kutató-mentő Szolgálatok Nemzetközi Szervezete, az ERDI – Emergency Response Diver International – búvár szakmai gyakorlata, bemutató merülésekkel.

A rendezvény helyszíne változatlan, Nemzeti Közszolgálati Egyetem Víztudományi Kar nagyelőadó (Baja, Bajcsy-Zsilinszky út 12-14)

Az esemény regisztrációjára a már ismert online regisztrációs felületen van lehetőségük, meghosszabbított határidővel.

Megértésüket köszönjük!

Szervezők