MHT Ifjúsági Napok a VTK-n

A 2022. évi XXVII. Ifjúsági Napokat 2022. december 1-2. között Baján, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem (NKE) Víztudományi Karán (VTK) rendezik meg, az MHT Ifjúsági Bizottsága és Bács-Kiskun megyei Területi Szervezete, valamint az NKE VTK szervezésében.

Az Ifjúsági Napok célja, hogy a fiatal mérnökök a Társaság keretei között bemutatkozhassanak, megismerhessék egymást, bővíthessék szakmai kapcsolataikat, szakmai tudásukat, fejleszthessék előadói készségüket. A rendezvényre elsősorban a társaság 35 év alatti tagjait várjuk, de a programon a szervezet minden tagja és bármely érdeklődő részt vehet, korhatártól függetlenül. Jelentkezni lehet a hazai vízgazdálkodást érintő bármely témában készült előadással vagy plakáttal.

A részletes tájékoztató ITT érhető el.

Jelentkezni 2022. szeptember elsejétől október 21-ig lehet ITT.