35 éves találkozó a Víztudományi Karon

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem (NKE) Víztudományi Karának (VTK) jogelőd intézményében, a Pollack Mihály Műszaki Főiskola Vízgazdálkodási Intézetében 1987-ben végzett mérnök hallgatók találkoztak 2022. szeptember 24-én Baján.

A program résztvevői először városnéző kisvasúton elevenítették fel bajai emlékeiket. Az egyetemre érkezést követően a campuson tettek rövid sétát, majd az oktatási épület főbejáratánál készült közös csoportkép a résztvevőkről. Ezután az Alumni tagozat képviseletében Mrekva László dékáni hivatalvezető köszöntötte a találkozó résztvevőit, bemutatta a kar jelenlegi képzéseit és tartott rövid ismertetőt a VTK aktuális helyzetéről, célkitűzéseiről, a jövőbeni fejlesztési tervekről.

A program zárásaként a volt hallgatók emléklapot és csoportképet vehettek át.

Címkék: Alumni