Hallgatói Kiválósági Díjban részesült a VTK hallgatója

Hallgatói Kiválósági Díjban részesült Aliyu Yusuf Abdullahi, a Víztudományi Kar építőmérnök szakos hallgatója. A díjazott november 23-án Budapesten, a Stipendium Hungaricum Üdvözlő Rendezvényén vehette át az elismerést.

"Megtiszteltetés volt számomra, hogy az egyetemem összes Stipendium Hungaricum ösztöndíjas diákja közül engem választottak ki. Az eseményen rengeteg izgalmas program volt, mint például a különböző egyetemekről érkező hallgatókkal való interakció, az interkulturális műhely és a városnézés, ahol  idegenvezetőnk beszélt a Parlament különböző építészeti stílusairól, amit nagyon érdekesnek találtam, mert láthattam, hogyan tartják tiszteletben a magyarok a múltjukat az épületszerkezeteikben" – számolt be a díjazott.

Címkék: elismerés