Munkatársak

Név Beosztás Iroda E-mail
Dr. Vadkerti Edit PhD egyetemi docens, mb. tanszékvezető 109/A Vadkerti.Edit@uni-nke.hu
       
       
Soós Alexandra tanszéki főreferens 109/c Soos.Alexandra@uni-nke.hu
       
       
Dr. Mátrai Ildikó PhD főiskolai tanár 104/a Matrai.Ildiko@uni-nke.hu
       
Dr. Knisz Judit PhD tudományos főmunkatárs 209/A Knisz.Judit@uni-nke.hu
       
Dr. Korponai János PhD egyetemi docens 205 Korponai.Janos@uni-nke.hu
       
Dr. Maróti Gergely PhD tudományos főmunkatárs 109 Maroti.Gergely@uni-nke.hu
       
Kaluzsa Anikó egyetemi tanársegéd 205 Kaluzsa.Aniko@uni-nke.hu
       
Orgoványi Péter mérnök 104 Orgovanyi.Peter@uni-nke.hu
       
Parrag Tamás tudományos segédmunkatárs 209/B Parrag.Tamas@uni-nke.hu
       
Salamon Endre egyetemi tanársegéd 109/d Salamon.Endre@uni-nke.hu
       
Török László főiskolai docens 109/d Torok.Laszlo@uni-nke.hu
       
       
       
Víztechnológiai Oktatóbázis      
       
       
Goda Zoltán kutatási főreferens VOB Goda.Zoltan@uni-nke.hu
       
Dalkó Ilona szaklaboráns VOB Dalko.Ilona@uni-nke.hu
       
Papp Tamás egyetemi tanársegéd VOB Papp.Tamas@uni-nke.hu
       
Tafner Kitti kutatási asszisztens VOB Tafner.Kitti@uni-nke.hu