Munkatársak

  Dr. Vadkerti Edit 
  egyetemi docens, tanszékvezető

  Iroda: Oktatási Épület 109/A.
  E-mail: vadkerti.edit@uni-nke.hu

  Önéletrajz
  MTMT
  Fogadóóra:
  kedd 9.00-11.00

 

  Prof. Dr. Ács Éva
  kutatóprofesszor

  Iroda: 1083. Budapest, Ludovika tér, Szárnyépület 232. szoba
  E-mail: acs.eva@uni-nke.hu

  Önéletrajz
  MTMT
  Fogadóóra:
  szerda 10:00-12:00 (előegyeztetés szükséges e-mailben)


 

  Dr. Korponai János
  egyetemi docens

  Iroda: Oktatási Épület 205.
  E-mail: korponai.janos@uni-nke.hu

  Önéletrajz
  MTMT
  Fogadóóra:

 

           
  Dr. Knisz Judit 
  tudományos főmunkatárs

  Iroda: Oktatási Épület 209/A.
  E-mail: knisz.judit@uni-nke.hu

  Önéletrajz
  MTMT
  Online fogadóóra:
  csütörtök 10.00-11.00
  előtte fél órával jelezni


  Dr. Maróti Gergely
  tudományos főmunkatárs

  Iroda: Oktatási Épület 109
  E-mail: maroti.gergely@uni-nke.hu

  Önéletrajz
  MTMT
  Fogadóóra:


 

  Parrag Tamás Károly
  tudományos segédmunkatárs

  Iroda: Oktatási Épület 209/B
  E-mail: parrag.tamas@uni-nke.hu

  Önéletrajz
  MTMT
  Online fogadóóra:
  szerda 16.00-17.00

 

  Salamon Endre
  egyetemi tanársegéd

  Iroda: Oktatási Épület 208
  E-mail: salamon.endre@uni-nke.hu

  Önéletrajz
  MTMT
  Online fogadóóra:
  kedd 17.00-18.00

 

  Décse Sándor
  mérnök oktató

  Iroda: Oktatási Épület 

  E-mail: Decse.Sandor@uni-nke.hu
  Önéletrajz
  
  

 

 

  Orgoványi Péter
  mérnök

  Iroda: Oktatási Épület 104
  E-mail: orgovanyi.peter@uni-nke.hu

  Önéletrajz
  MTMT
  Online fogadóóra:
  hétfő 14.00-15.00
 

 

  Jászai Szandra
  mérnök

  Iroda: Oktatási Épület 
  E-mail: Jaszai.Szandra@uni-nke.hu

  Önéletrajz
  
 

 

 

  Csabai Lilla
  tanszéki referens

  Iroda: Oktatási Épület 109/C
  E-mail: Csabai.Lilla@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 

 

 

VÍZTECHNOLÓGIAI OKTATÓBÁZIS

  Goda Zoltán
  tudományos segédmunkatárs

  Iroda: VOB
  E-mail: goda.zoltan@uni-nke.hu

  Önéletrajz
  MTMT
  Online fogadóóra:
  szerda 08.00-10.00

 

  Papp Tamás
  egyetemi tanársegéd

  Iroda: VOB
  E-mail: papp.tamas@uni-nke.hu

  Önéletrajz
  MTMT
  Fogadóóra:
  hétfő 14.00-16.00 

 

  Tafner Kitti
  mérnök

  Iroda: VOB
  E-mail: tafner.kitti@uni-nke.hu

  Önéletrajz
  MTMT
  Fogadóóra:
   

 

  Sebő Zsuzsanna
  mérnök

  Iroda: 
  E-mail: sebo.zsuzsanna@uni-nke.hu

  Önéletrajz
  

 

 



  Dr. Mátrai Ildikó ✝
  egyetemi docens