Munkatársak

Vízellátási és Környezetmérnöki Intézet

Központi elérhetőség: vtk.vki@uni-nke.hu Tel.: +36-79-523-900/169
       
Intézetvezető    
Név Beosztás Iroda E-mail
Dr. Mátrai Ildikó PhD főiskolai tanár, intézetvezető 109/a Matrai.Ildiko@uni-nke.hu
       
Titkárság      
Név Beosztás Iroda E-mail
Soós Alexandra intézeti referens 109/b soos.alexandra@uni-nke.hu
       
Vízellátás-csatornázási szakcsoport    
Név Beosztás Iroda E-mail
Dr. Karches Tamás PhD főiskolai docens, szakcsoportvezető 104 Karches.Tamas@uni-nke.hu
Török László főiskolai docens 109/d Torok.Laszlo@uni-nke.hu
Salamon Endre mérnöktanár 109/d Salamon.Endre@uni-nke.hu
Orgoványi Péter tanszéki mérnök 104 Orgovanyi.Peter@uni-nke.hu
       
Környezettechnológia szakcsoport    
Név Beosztás Iroda E-mail
Dr. Vadkerti Edit PhD főiskolai docens, szakcsoportvezető VOB Vadkerti.Edit@uni-nke.hu
Dr. Cimer Zsolt PhD egyetemi docens, oktatási dékánhelyettes K319 Cimer.Zsolt@uni-nke.hu
Dr. Vona Márton PhD adjunktus 104/b Vona.Marton@uni-nke.hu
Dr. Tóth László adjunktus 104/a TothLaszlo@uni-nke.hu
       
Víztechnológiai Oktatóbázis    
Név Beosztás Iroda E-mail
Goda Zoltán műszaki koordinátor VOB Goda.Zoltan@uni-nke.hu
Dalkó Ilona laboráns VOB Dalko.Ilona@uni-nke.hu
Papp Tamás tanszéki mérnök VOB Papp.Tamas@uni-nke.hu
       
Óraadók    
Név Beosztás Iroda E-mail
Faragóné Pöppl Zsuzsanna óraadó 104/b  
Román Pál óraadó 104/b  
Koletár András óraadó 104/b  
Sódar Béla Balázs óraadó 104/b  
Matheisz Balázs óraadó 104/b  
Reidl Katalin óraadó 104/b