Munkatársak

Központi elérhetőség: vtk.vki@uni-nke.hu Tel.: +36-79-523-900 / 169
 
Intézetvezető
Név Beosztás Iroda E-mail
Dr. Mátrai Ildikó PhD főiskolai tanár, intézetvezető 109/a Matrai.Ildiko@uni-nke.hu
       
Titkárság      
Név Beosztás Iroda E-mail
Soós Alexandra intézeti referens 109/c Soos.Alexandra@uni-nke.hu
 
Vízellátás-csatornázási szakcsoport
Név Beosztás Iroda E-mail
Dr. Karches Tamás PhD főiskolai docens 104 Karches.Tamas@uni-nke.hu
Török László főiskolai docens 109/d Torok.Laszlo@uni-nke.hu
Salamon Endre egyetemi tanársegéd 109/d Salamon.Endre@uni-nke.hu
Orgoványi Péter tanszéki mérnök 104 Orgovanyi.Peter@uni-nke.hu
 
Környezettechnológia szakcsoport
Név Beosztás Iroda E-mail
Dr. Vadkerti Edit PhD főiskolai docens 109/b Vadkerti.Edit@uni-nke.hu
Dr. Cimer Zsolt PhD egyetemi docens, oktatási dékánhelyettes 319 Cimer.Zsolt@uni-nke.hu
Dr. Knisz Judit PhD tudományos főmunkatárs 109/b Knisz.Judit@uni-nke.hu
Dr. Tóth László PhD adjunktus 104/a TothLaszlo@uni-nke.hu
Kaluzsa Anikó   109  
 
Víztechnológiai Oktatóbázis
Név Beosztás Iroda E-mail
Goda Zoltán műszaki koordinátor VOB Goda.Zoltan@uni-nke.hu
Dalkó Ilona laboráns VOB Dalko.Ilona@uni-nke.hu
Papp Tamás egyetemi tanársegéd VOB Papp.Tamas@uni-nke.hu
Tafner Kitti projekt asszisztens VOB Tanfer.Kitti@uni-nke.hu
 
Óraadók
Név Beosztás Iroda  
Degré András óraadó 104/b  
Faragóné Pöppl Zsuzsanna óraadó 104/b  
Koletár András óraadó 104/b  
Matheisz Éva óraadó 104/b  
Román Pál óraadó 104/b  
Sódar Béla Balázs óraadó 104/b