Munkatársak

Központi elérhetőség:

vtk.vki@uni-nke.hu

Tel.:

+36-79-523-900 / 169

 

Intézetvezető

Név

Beosztás

Iroda

 

Telefon

 

E-mail

Dr. Mátrai Ildikó PhD

főiskolai tanár, intézetvezető

109/a

/130

Matrai.Ildiko@uni-nke.hu

Dr. Vadkerti Edit PhD

egyetemi docens, intézetvezető-helyettes

209/A

/122

Vadkerti.Edit@uni-nke.hu

         

Titkárság

       

Név

Beosztás

Iroda

Telefon

E-mail

Soós Alexandra

intézeti főreferens

109/c

/169

Soos.Alexandra@uni-nke.hu

 

Vízellátás-csatornázási szakcsoport

Név

Beosztás

Iroda

 

Telefon

 

E-mail

Dr. Karches Tamás PhD

főiskolai docens

209/B

/128

Karches.Tamas@uni-nke.hu

Török László

főiskolai docens

109/d

/125

Torok.Laszlo@uni-nke.hu

Kerdine Mehdi

projekt szakmai vezető

109

/169

Kerdine.Mahdi@uni-nke.hu

Mrekva László

mesteroktató

109

/169

Mrekva.Laszlo@uni-nke.hu

Salamon Endre

egyetemi tanársegéd

109/d

/125

Salamon.Endre@uni-nke.hu

Orgoványi Péter

mérnök

104

/128

Orgovanyi.Peter@uni-nke.hu

 

Környezettechnológia szakcsoport

Név

Beosztás

Iroda

 

Telefon

 

E-mail

Dr. Cimer Zsolt PhD

egyetemi docens, oktatási dékánhelyettes

319

/102

Cimer.Zsolt@uni-nke.hu

Dr. Korponai János PhD

egyetemi docens

208

/169

Korponai.Janos@uni-nke.hu

Dr. Knisz Judit PhD

tudományos főmunkatárs

209/A

/169

Knisz.Judit@uni-nke.hu

Dr. Maróti Gergely PhD

tudományos főmunkatárs

109

/169

Maroti.Gergely@uni-nke.hu

Parrag Tamás

tudományos segédmunkatárs

209/B

/136

Parrag.Tamas@uni-nke.hu

Dr. Tóth László PhD

adjunktus

104/a

/169

TothLaszlo@uni-nke.hu

Kaluzsa Anikó

egyetemi tanársegéd

205

/157

Kaluzsa.Aniko@uni-nke.hu

 

Víztechnológiai Oktatóbázis

Név

Beosztás

Iroda

 

Telefon

 

E-mail

Goda Zoltán

kutatási főreferens

VOB

/162

Goda.Zoltan@uni-nke.hu

Dalkó Ilona

szaklaboráns

VOB

/173

Dalko.Ilona@uni-nke.hu

Papp Tamás

egyetemi tanársegéd

VOB

/173

Papp.Tamas@uni-nke.hu

Tafner Kitti

projekt asszisztens

VOB

/173

Tafner.Kitti@uni-nke.hu

 

Óraadók

Név

Beosztás

Iroda

 

Telefon

   

Farkas-Darnai Judit

óraadó

109

/169

vtk.vki@uni-nke.hu

Kátai-Urbán Maxim

óraadó

109

/169

vtk.vki@uni-nke.hu

Márialigeti Bence

óraadó

109

/169

vtk.vki@uni-nke.hu

Dr. Papp Mária

óraadó

109

/169

vtk.vki@uni-nke.hu

Román Pál

óraadó

109

 

/169

 

vtk.vki@uni-nke.hu