Munkatársak

A Vízépítési és Vízgazdálkodási Intézet munkatársai

titkárság: 116-os iroda, tel.: +36 79 523 900 116-os mellék

Név Beosztás Iroda Email
Dr. Cimer Zsolt oktatási dékánhelyettes, mb. intézetvezető 116 cimer.zsolt@uni-nke.hu
Vízgazdálkodási szakcsoport
Dr. Bíró Tibor dékán, egyetemi docens   biro.tibor@uni-nke.hu
Dr. Tamás Enikő Anna PhD Eur.Ing főiskolai tanár 313 tamas.eniko.anna@uni-nke.hu
Dr. Balatonyi László PhD adjunktus 116 balatonyi.laszlo@uni-nke.hu
Dr. Bene Katalin óraadó 116  
Ficsor Johanna egyetemi tanársegéd 324/1 ficsor.johanna@uni-nke.hu
Keve Gábor egyetemi tanársegéd 116 keve.gabor@uni-nke.hu
Koch Dániel egyetemi tanársegéd 115/2 koch.daniel@uni-nke.hu
Varga György  műszaki tanár 322/3 varga.gyorgy@uni-nke.hu
Krikovszky Sándor mesteroktató 314/1 krikovszky.sandor@uni-nke.hu
Majer Fruzsina Kata projekt szakmai referens 314/2 majer.fruzsina.kata@uni-nke.hu

Részmunkadidős munkatársak
       
Dr. Kovács Péter PhD  má. főiskolai docens 124/2 kovacs.peter@kdvvizig.hu
Dr. Kovács Sándor CsC má. főiskolai docens 116/2 drkovacs@kotivizig.hu
Dr. Kozák Péter PhD má. főiskolai docens 116/2 kozak.peter@uni-nke.hu
Sziebert János má. főiskolai docens 115/1 sziebert.jános@uni-nke.hu
Dr. Zsuffa István PhD má. főiskolai docens, mb. szakcsoportvezető 116 zsuffa.istvan@uni-nke.hu
Mrekva László mesteroktató 115/2 mrekva.laszlo@uni-nke.hu

Óraadó munkatársak
Dr. Szlávik Lajos PhD Eur.Ing. professor emeritus 116/1 szlavik.lajos@uni-nke.hu
Kerdine Mehdi ADUVIZIG 116 kerdine.mehdi@aduvizig.hu
Zellei László ny. főiskolai docens 115/1  

Matematikai és informatikai szakcsoport
Dr. Fekete Árpád PhD főiskolai docens, szakcsoportvezető 319 fekete.arpad@uni-nke.hu
Dr. Bényi Beáta PhD főiskolai docens 320 benyi.beata@uni-nke.hu

Vízépítési szakcsoport
Dr. Lepsényi Ákos DLA főiskolai docens, szakcsoportvezető 322/1 lepsenyi.akos@uni-nke.hu
Dr. Lénárt György PhD adjunktus 124/2 lenart.gyorgy@uni-nke.hu
Dr. Rey Richard Paul PhD óraadó 116  
Horváthné Papp Márta mesteroktató 324/2 horvathne.papp.marta@uni-nke.hu
Magyarpolányi Attila óraadó 116  
Dr. Zsiga Zoltán DLA adjunktus 322/2 zsiga.zoltan@uni-nke.hu
Kutassy Emese mérnöktanár 124/3 kutassy.emese@uni-nke.hu
Schüszler Péter mesteroktató 124/2 schuszler.peter@uni-nke.hu
Göttlinger István műszaki tanár 322/5 gottlinger.istvan@uni-nke.hu
Arató-Sebők Henrietta talajmechanika laboráns   arato-sebok.henrietta@uni-nke.hu
Csátaljay Dávid építéstan labor technikus   csataljay.david@uni-nke.hu

Óraadó munkatársak
Abonyi Csaba ADUVIZIG 116 abonyi.csaba@aduvizig.hu
Eichhardt Géza ny. főiskolai docens 116  
Udvardi Györgyné ny. főiskolai docens 124/2  
Vas László Tamás ADUVIZIG 124 vas.laszlo.tamas@aduvizig.hu

Intézeti adminisztrátor
Berger Ádám referens 116 berger.adam@uni-nke.hu
Varga Tünde intézeti adminisztrátor 116 varga.tunde@uni-nke.hu