A Szabadság napja

Az 56-os forradalom és a szabadságharc évfordulója alkalmából, 2017. október 20-án tartott megemlékező ünnepi műsort a Víztudományi Kar, Baján.

Az eseményen Keve Gábor főiskolai tanársegéd tartott beszédet, amelyben kiemelte a vízügy  azon mérnök szakembereit, akik szerepet vállaltak az 1956-os eseményekben, továbbá felelevenítette  a bajai történéseket.

A bajai Szent László Általános Művelődési Központ tanulói Dely Géza felkészítőtanár vezetésével adtak műsort a látogatóknak. A megemlékezés a forradalom idején megörökített kép és videóanyag vetítésével zárult.

Október 23-án, Baja városi ünnepségén Dr. Cimer Zsolt dékánhelyettes és Letenovicsné Polyák Andrea dékáni hivatalvezető képviselte a Víztudományi Kart és helyezte el az egyetem koszorúját az 56-os emlékműnél.