Díszemléklapot kaptak a 40 éve végzett mérnökhallgatók

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem Víztudományi Kar jogelőd intézményében, a Pollack Mihály Műszaki Főiskola Vízgazdálkodási Intézetében 1979-ben végzett 11 volt mérnökhallgató vehetett át díszemléklapot, az NKE bajai campusán rendezett szeptember 7-i ünnepségen.

A mostani elismerésben a vízgazdálkodási üzemmérnökként végzett egykori hallgatók részesültek. A családias hangulatú találkozón Cimer Zsolt, a kar oktatási dékánhelyettese köszöntötte az intézmény volt diákjait, majd egy rövid épületkörbejárás és beszéd után, átadta a megjelenteknek az emléklapokat. A kari vezető köszöntőjében bemutatta a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Víztudományi Karának jelenlegi szakjait, illetve beszélt a jövőbeni fejlesztési tervekről.

Örömünkre szolgál, hogy a 40 év után is lelkes és az emlékektől csillogó szemű öregdiákok számára méltó ünnepséggel köszönhettük meg eddigi munkájukat. Kívánjuk, hogy az 50. évfordulón is együtt ünnepelhessünk!

Fotó és szöveg: Tamaskó-Juhász Gabriella