Dékáni Hivatal

Központi elérhetőség:
+36-1/432-9000

     

vtk@uni-nke.hu

DÉKÁNI HIVATAL

  Letenovicsné Polyák Andrea
  dékáni hivatalvezető, igazgatási-koordinációs referens

  Iroda: K318, 19003-as mellék
  E-mail: Letenovicsne.Polyak.Andrea@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 

 

 

   Lovikné Feodor Bettina
   személyügyi főreferens

   Iroda: K312, 19015-ös mellék
   E-mail: Lovikne.Feodor.Bettina@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 

 

 

  Varga Tünde
  igazgatási-koordinációs főelőadó

  Iroda: K321, 19014-es mellék
  E-mail: Varga.Tunde@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 



                                                     

IGAZGATÁSI OSZTÁLY

  Mrekva László
  igazgatási osztályvezető, igazgatási-koordinációs főreferens

  Iroda: K308, 19010-es mellék
  E-mail: Mrekva.Laszlo@uni-nke.hu

  Önéletrajz
 

 

 

  Fercsák Róbert
  igazgatási-koordinációs referens

  Iroda: K311, 19013-as mellék
  E-mail: Fercsak.Robert@uni-nke.hu

 

 


 

 

  Patyik Ágota
  igazgatási-koordinációs referens

  Iroda: K307, 19012-es mellék
  E-mail: Patyik.Agota@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 

 

 

  Bacsi István
  igazgatási-koordinációs előadó

  Iroda: K307, 19011-es mellék
  E-mail: Bacsi.Istvan@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 

 

 

  Radó Orsolya
  titkársági szakasszisztens

  Iroda: K317, 19004-es mellék
  E-mail: Rado.Orsolya@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 

 

 

  Koch Ildikó
  titkársági szakasszisztens

  Iroda: K317, 19005-ös mellék
  E-mail: Koch.Ildiko@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 

 

 

TANULMÁNYI OSZTÁLY

  Háber Hajnalka
  tanulmányi osztályvezető, oktatási főreferens

  Iroda: Oktatási Épület, fsz. 11/C, 19006-os mellék
  E-mail: Haber.Hajnalka@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 

 

 

  Tamás Melinda
  tanulmányi referens

  Iroda: Oktatási épület, fsz. 12, 19007-es mellék
  E-mail: Tamás.Melinda@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 

 

 

  Baráth Magdolna
  tanulmányi referens

  Iroda: Oktatási Épület, fsz. 5, 19009-es mellék
  E-mail: Barath.Magdolna@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 

 

 

  Kiss Erzsébet
  tanulmányi referens

  Iroda: Oktatási Épület, fsz. 5, 19008-as mellék
  E-mail: Kisserzsebet@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 

 

 

  Hemeder Judit
  oktatási-szervezési referens

  Iroda: Oktatási épület, fsz. 12, 19007-es mellék
  E-mail: Hemeder.Judit@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 

 

 

NKE GAZDASÁGI HIVATAL, KARI GAZDÁLKODÁSI IRODA, BAJAI GAZDÁLKODÁSI OSZTÁLY

  Csima Beáta
  gazdasági osztályvezető

  Iroda: K313, 19031-es mellék
  E-mail: Csima.Beata@uni-nke.hu

 

 

 


  Dunai Edit
  pénzügyi referens

  Iroda: K313, 19033-as mellék
  E-mail: Dunai.Edit@uni-nke.hu

 

 

 

  Agócs Zsanett
  költségvetési szakelőadó

  Iroda: K313, 19032-es mellék
  E-mail: Agocs.Zsanett@uni-nke.hu

 

 

 

 

NKE KOMMUNIKÁCIÓ ÉS PROGRAM IGAZGATÓSÁG, KARI KOMMUNIKÁCIÓ ÉS PROGRAM IRODA

  Nagy Andrea
  rendezvényszervező referens

  Iroda: K306, 19030-as mellék
  E-mail: Nagy.Andrea@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 

 

 

  Tamaskó-Juhász Gabriella
  kommunikációs főreferens

  Iroda: K306, 19030-as mellék
  E-mail: Tamasko.Gabriella@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 

 

 

BESZÉDES JÓZSEF KOLLÉGIUM - CAMPUS IGAZGATÓSÁG

  Kevéné Herczeg Mónika
  kollégiumvezető, üzemeltetési referens

  Iroda: Kollégium 048, 19091-es mellék
  E-mail: Kevene.Herczeg.Monika@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 

 

 

INFORMATIKAI IRODA

  Milassin Tamás
  informatikus

  Iroda: Oktatási Épület fsz. 8., 19036-os mellék
  E-mail: Milassin.Tamas@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 

 

 

  Balics Balázs
  informatikus

  Iroda: Oktatási Épület fsz. 8., 19034-es mellék
  E-mail: Balics.Balazs@uni-nke.hu

  Önéletrajz