Dékáni Hivatal

Központi elérhetőség:
+36-79/523-900

     

vtk@uni-nke.hu

DÉKÁNI HIVATAL

  Letenovicsné Polyák Andrea
  dékáni hivatalvezető

  Iroda: K318, 104-es mellék
  E-mail: Letenovicsne.Polyak.Andrea@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 

 

 

  Appel-Marosi Ivett
  személyügyi főreferens

  Iroda: K312, 319-es mellék
  E-mail: Marosi.Ivett@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 

 

 

  Tamaskó-Juhász Gabriella
  kommunikációs főreferens

  Iroda: K306, 111-es mellék
  E-mail: Tamasko.Gabriella@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 

 

 

  Nagy Andrea
  igazgatási koordinációs referens

  Iroda: K306, 111-es mellék
  E-mail: Nagy.Andrea@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 

 

 

  Krikovszky Sándor
  gyakorlati oktató

  Iroda: 
  E-mail: Krikovszky.Sandor@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 

 

 

  Csátaljay Dávid
  szolgáltatási előadó

  Iroda: 
  E-mail: Csataljay.David@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 

 

 

  Radó Orsolya
  titkársági szakasszisztens

  Iroda: K317, 103-as mellék
  E-mail: Rado.Orsolya@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 

 

 

  Varga Barbara
  titkársági szakasszisztens

  Iroda: K317, 102-es mellék
  E-mail: Varga.Barbara@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 

 

 

IGAZGATÁSI OSZTÁLY

  Eleki Barbara
  igazgatási koordinációs főreferens

  Iroda: K308, 109-es mellék
  E-mail: Eleki.Barbara@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 

 

 

  Csabai Lilla
  igazgatási koordinációs referens

  Iroda: K123, 112-es mellék
  E-mail: Csabai.Lilla@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 

 

 

  Hemeder Judit
  igazgatási koordinációs referens

  Iroda: K124, 306-os mellék
  E-mail: Hemeder.Judit@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 

 

 

                                                             Mucsiné Páhán Andrea
                                                             igazgatási koordinációs referens

                                                             Iroda: Budapest, 20329-es mellék
                                                             E-mail: Mucsine.Pahan.Andrea@uni-nke.hu

 

  Szakálné Cselik Mariann
  pályázati szakmai referens

  Iroda: K123, 112-es mellék
  E-mail: 

  Önéletrajz

 

 

 

  Varga Tünde
  igazgatási koordinációs főelőadó

  Iroda: K321, 320-as mellék
  E-mail: Varga.Tunde@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 

 

 

  Bacsi István
  igazgatási koordinációs előadó

  Iroda: K123, 112-es mellék
  E-mail: Bacsi.Istvan@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 

 

 

                                                            Molnár Melinda
                                                            projekt asszisztens

                                                            Iroda: K313, 108-as mellék
                                                            E-mail: Molnar.Melinda@uni-nke.hu

 

 

TANULMÁNYI OSZTÁLY

  Háber Hajnalka
  oktatási főreferens

  Iroda: Oktatási Épület, fsz. 11/C, 106-os mellék
  E-mail: Haber.Hajnalka@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 

 

 

  Baráth Magdolna
  tanulmányi referens

  Iroda: Oktatási Épület, fsz. 5, 144-es mellék
  E-mail: Barath.Magdolna@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 

 

 

  Kiss Erzsébet
  tanulmányi referens

  Iroda: Oktatási Épület, fsz. 5, 150-es mellék
  E-mail: Kisserzsebet@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 

 

 

NKE GAZDASÁGI HIVATAL, KARI GAZDÁLKODÁSI IRODA, BAJAI GAZDÁLKODÁSI OSZTÁLY

  Csima Beáta
  gazdasági osztályvezető

  Iroda: K313, 107-es mellék
  E-mail: Csima.Beata@uni-nke.hu

 

 

 

 

  Nagyné Kurityák Anikó
  pénzügyi főelőadó

  Iroda: K313, 108-as mellék
  E-mail: Nagyne.Kurityak.Aniko@uni-nke.hu

 

 

 

 

  Agócs Zsanett
  költségvetési szakelőadó

  Iroda: K313, 108-as mellék
  E-mail: Agocs.Zsanett@uni-nke.hu

 

 

 

 

BESZÉDES JÓZSEF KOLLÉGIUM - CAMPUS IGAZGATÓSÁG

  Kevéné Herczeg Mónika
  kollégiumvezető, üzemeltetési referens

  Iroda: K311, 133-as mellék
  E-mail: Kevene.Herczeg.Monika@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 

 

 

INFORMATIKAI IRODA

  Milassin Tamás
  informatikus

  Iroda: K309, 137-es mellék
  E-mail: Milassin.Tamas@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 

 

 

  Balics Balázs
  informatikus

  Iroda: K309, 138-as mellék
  E-mail: Balics.Balazs@uni-nke.hu

  Önéletrajz