NEMZETI KÖZSZOLGÁLATI EGYETEM
VÍZTUDOMÁNYI KAR

Dékáni Hivatal

Központi elérhetőség:
+36-1/432-9000

     

vtk@uni-nke.hu

English version

DÉKÁNI HIVATAL

  Mrekva László
  dékáni hivatalvezető

 
  Iroda:  Dékáni Hivatal
  Telefon: 06 1/432 9000/19003
  E-mail: Mrekva.Laszlo@uni-nke.hu

  



 

  dr. Sztipanov Berta Anna
  jogi főreferens

  Iroda: Dékáni Hivatal K312
  Telefon: 06 1/432 9000/19015-ös mellék
  E-mail: Sztipanov.Berta.Anna@uni-nke.hu

  Önéletrajz


 

                                                    
 

  Lemel-Radó Orsolya
  titkársági szakasszisztens

  Iroda: Dékáni Hivatal K317
  Telefon: 06 1/432 9000/19004-es mellék
  E-mail: Rado.Orsolya@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 



 

  Koch Ildikó
  titkársági szakasszisztens

  Iroda: Dékáni Hivatal K317
  Telefon: 06 1/432 9000/19005-ös mellék
  E-mail: Koch.Ildiko@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 



                                                     

IGAZGATÁSI OSZTÁLY

  Ágfalviné dr. Böröcz Orsolya
  igazgatási osztályvezető

  Iroda: Dékáni Hivatal K308
  Telefon: 06 1/432 9000/19010-es mellék
  E-mail: Borocz.Orsolya@uni-nke.hu

  Önéletrajz
 


 

 

  Fercsák Róbert
  igazgatási-koordinációs referens

  Iroda: Dékáni Hivatal K311
  Telefon: 06 1/432 9000/19013-as mellék
  E-mail: Fercsak.Robert@uni-nke.hu

 

 



 

  Patyik Ágota
  igazgatási-koordinációs szakelőadó

  Iroda: Dékáni Hivatal K309
  Telefon: 06 1/432 9000/19012-es mellék
  E-mail: Patyik.Agota@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 



 

  Bacsi István
  főreferens

  Iroda: Dékáni Hivatal K309
  Telefon: 06 1/432 9000/19011-es mellék
  E-mail: Bacsi.Istvan@uni-nke.hu

  Önéletrajz


 


 

  Király Zoltánné
  projekt asszisztens

  Iroda: Dékáni Hivatal K311
  Telefon: 06 1/432 9000/19013-as mellék
  E-mail: Kiraly.Zoltanne@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 

 

 

NEMZETKÖZI OSZTÁLY

  Bonyai Eszter
  nemzetközi osztályvezető

  Iroda: Beszédes József Kollégium, fsz. 049.
  Telefon: 06 1/432 9000/19093-as mellék
  E-mail: Bonyai.Eszter@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 



 

  Keresztényiné Soós Alexandra Petra
  főreferens

  Iroda: Beszédes József Kollégium, fsz. 049.
  Telefon: 06 1/432 9000/19093-as mellék
  E-mail: Soos.Alexandra@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 



 

  Debreczeni Diána
  referens

  Iroda: Beszédes József Kollégium, fsz. 049.
  Telefon: 06 1/432 9000/19093-as mellék
  E-mail: Debreczeni.Diana@uni-nke.hu

  

 

 

 

FEJLESZTÉSI OSZTÁLY

  Szám Dorottya
  igazgatási-koordinációs főreferens

  Iroda: Dékáni Hivatal K307
  Telefon: 06 1/432 9000/19018-as mellék
  E-mail: Szam.Dorottya@uni-nke.hu

  Önéletrajz
  MTMT

   


 

TANULMÁNYI OSZTÁLY

  Háber Hajnalka
  tanulmányi osztályvezető, oktatási főreferens

  Iroda: Oktatási Épület, fsz. 11/C, 19006-os mellék
  E-mail: Haber.Hajnalka@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 




 

  Körmendi Éva
  tanulmányi referens

  Iroda: Oktatási épület, fsz. 11 B, 19016-es mellék
  E-mail: Kormendi.Eva@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 

 



 

  Baráth Magdolna
  tanulmányi referens

  Iroda: Oktatási Épület, fsz. 5, 19009-es mellék
  E-mail: Barath.Magdolna@uni-nke.hu

  Önéletrajz


 



 

  Kiss Erzsébet
  tanulmányi referens

  Iroda: Oktatási Épület, fsz. 5, 19008-as mellék
  E-mail: Kisserzsebet@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 

 


 

NKE GAZDASÁGI HIVATAL, KARI GAZDÁLKODÁSI IRODA, BAJAI GAZDÁLKODÁSI OSZTÁLY

  Csima Beáta
  gazdasági osztályvezető

  Iroda: Dékáni HIvatal K313
  Telefon: 06 1/432 9000/19031-es mellék
  E-mail: Csima.Beata@uni-nke.hu

 

 

 



  Dunai Edit
  pénzügyi referens

  Iroda: Dékáni Hivatal K313
  Telefon: 06 1/432 9000/19033-as mellék
  E-mail: Dunai.Edit@uni-nke.hu

 

 


 

  Hegedűs Barbara
  költségvetési referens

  Iroda: Dékáni Hivatal K313
  Telefon: 06 1/432 9000/19032-es mellék
  E-mail: Hegedus.Barbara2@uni-nke.hu

 

 

 

 

NKE KOMMUNIKÁCIÓ ÉS PROGRAM IGAZGATÓSÁG, KARI KOMMUNIKÁCIÓ ÉS PROGRAM IRODA

  Nagy Andrea
  rendezvényszervező 

  Iroda: Dékáni Hivatal K306
  Telefon: 06 1/432 9000/19030-as mellék
  E-mail: Nagy.Andrea@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 



 

  Bárdos Mónika
  kommunikációs előadó

  Iroda: Dékáni Hivatal K306
  Telefon: 06 1/432 9000/19029-es mellék
  E-mail: Bardos.Monika@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 

 

 

BESZÉDES JÓZSEF KOLLÉGIUM - CAMPUS IGAZGATÓSÁG

  Kevéné Herczeg Mónika
  kollégiumvezető, üzemeltetési referens

  Iroda: Beszédes József Kollégium fsz. 048
  Telefon: 06 1/432 9000/19091-es mellék
  E-mail: Kevene.Herczeg.Monika@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 

 

 

  Varga Tünde
  igazgatási-koordinációs főelőadó

  Iroda: Beszédes József Kollégium, fsz 047
  Telefon: 06 1/432 9000/19014-es mellék
  E-mail: Varga.Tunde@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 

 

CAMPUS IGAZGATÓSÁG - BERUHÁZÁSI IRODA

 

  Zellei László
  beruházási referens

  Iroda: Dékáni Hivatal K321
  E-mail: Zellei.Laszlo@uni-nke.hu

  

 

 

 

 

NKE CAMPUS IGAZGATÓSÁG - SPORTIRODA

  Sódar Béla Balázs
  főreferens

  Iroda: Oktatási Épület fsz. 3.
  Telefon: 06 1/432 9000
  E-mail: Sodar.Bela.Balazs@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 

 

 

NKE INFORMATIKAI IGAZGATÓSÁG - KARI INFORMATIKAI IRODA

  Milassin Tamás
  informatikus

  Iroda: Oktatási Épület fsz. 8.
  Telefon: 06 1/432 9000/19036-os mellék, #6016
  E-mail: Milassin.Tamas@uni-nke.hu

  Önéletrajz

 

 

 

  Balics Balázs
  informatikus

  Iroda: Oktatási Épület fsz. 8.
  Telefon: 06 1/432 9000/19034-es mellék, #6122
  E-mail: Balics.Balazs@uni-nke.hu

  Önéletrajz