Dékáni Hivatal

Dékáni Hivatal 
 
     
Központi elérhetőség:
+36-79/523-900
     
vtk@uni-nke.hu
       
Hivatalvezető      
Név Iroda E-mail Mellék
Letenovicsné Polyák Andrea K 318 Letenovicsne.Polyak.Andrea@uni-nke.hu 104
dékáni hivatalvezető      
       
Dékáni Titkárság      
Magdali Anna K 317 Magdali.Anna@uni-nke.hu 102
titkársági szakasszisztens      
       
Költségvetési iroda      
Csima Beáta K 313 Csima.Beata@uni-nke.hu 107
gazdasági osztályvezető      
Agócs Zsanett K 313 Agocs.Zsanett@uni-nke.hu 108
költségvetési szakelőadó      
Nagyné Kurityák Anikó K 313 Nagyne.Kurityak.Aniko@uni-nke.hu 108
pénzügyi főelőadó      
       
Projekt Iroda      
Eleki Barbara K 308 Eleki.Barbara@uni-nke.hu 109
igazgatási koordinációs főreferens      
Bacsi István K 123 Bacsi.Istvan@uni-nke.hu 112
igazgatási koordinációs előadó      
Csabai Lilla K 123 Csabai.Lilla@uni-nke.hu 112
igazgatási koordinációs referens      
Logó Beáta K 124 Logo.Beata@uni-nke.hu 110
igazgatási koordinációs referens      
Hemeder Judit K 124 Hemeder.Judit@uni-nke.hu 306
igazgatási koordinációs referens      
       
Oktatásszervezés      
Háber Hajnalka Mária K 307 Haber.Hajnalka@uni-nke.hu 106
oktatás-szervezési főreferens      
       
Humánerőforrás Iroda      
Marosi Ivett K 312 Marosi.Ivett@uni-nke.hu 319
személyügyi főreferens      
       
Üzemeltetési Iroda      
Kevéné Herczeg Mónika K 311 Kevene.Herczeg.Monika@uni-nke.hu 133
igazgatási koordinációs referens      
Varga Tünde K 321 Varga.Tunde@uni-nke.hu 320
igazgatási koordinációs főelőadó      
       
Szervezési Referens      
Nagy Andrea K 306 Nagy.Andrea@uni-nke.hu 111
igazgatási koordinációs referens      
       
Informatikai Iroda      
Milassin Tamás K 309 Milassin.Tamas@uni-nke.hu 137
informatikus      
Balics Balázs K 309 Balics.Balazs@uni-nke.hu 138
informatikus      
       
Tanulmányi Iroda      
Baráth Magdolna Fsz. 5 Barath.Magdolna@uni-nke.hu 144
tanulmányi referens      
Kiss Erzsébet Fsz. 5 Kisserzsebet@uni-nke.hu 150
tanulmányi referens      
       
NKE EKKL       
Víztudományi Kar 
Kari Könyvtár
Mácsik Petra Könyvtár Macsik.Petra@uni-nke.hu 308
mb. könyvtárvezető      
Némethné Tancsik Edit Könyvtár Nemethne.Tancsik.Edit@uni-nke.hu 300
könyvtáros      
Györgyfalviné Berki Gyöngyi       Könyvtár       Gyorgyfalvine.Berki.Gyongyi@uni-nke.hu     313
könyvtáros