Dékáni Hivatal

Dékáni Hivatal 
 
     
Központi elérhetőség:
+36-79/523-900
     
vtk@uni-nke.hu
       
       
Dékáni Hivatal      
Név Iroda E-mail Mellék
Letenovicsné Polyák Andrea K 318 Letenovicsne.Polyak.Andrea@uni-nke.hu 104
dékáni hivatalvezető      
       
Appel-Marosi Ivett K 312 Marosi.Ivett@uni-nke.hu 319
személyügyi főreferens      
       
Nagy Andrea K 306 Nagy.Andrea@uni-nke.hu 111
igazgatási koordinációs referens      
       
Varga Tünde K 321 Varga.Tunde@uni-nke.hu 320
igazgatási koordinációs főelőadó      
       
Krikovszky Sándor   Krikovszky.Sandor@uni-nke.hu  
gyakorlati oktató      
       
Csátaljay Dávid      
szolgáltatási előadó   Csataljay.David@uni-nke.hu  
       
       
Igazgatási Osztály      
Név Iroda E-mail Mellék
Bacsi István K 123 Bacsi.Istvan@uni-nke.hu 112
igazgatási koordinációs előadó      
       
Eleki Barbara K 308 Eleki.Barbara@uni-nke.hu 109
igazgatási koordinációs főreferens      
       
Csabai Lilla K 123 Csabai.Lilla@uni-nke.hu 112
igazgatási koordinációs referens      
       
Hemeder Judit K 124 Hemeder.Judit@uni-nke.hu 306
igazgatási koordinációs referens      
       
Logó Beáta K 124 Logo.Beata@uni-nke.hu 110
igazgatási koordinációs referens      
       
Molnár Melinda K 313 Molnar.Melinda@uni-nke.hu 108
projekt asszisztens      
       
Mucsiné Páhán Andrea   Mucsine.Pahan.Andrea@uni-nke.hu  
igazgatási koordinációs referens      
       
       
Tanulmányi Osztály      
Név Iroda E-mail Mellék
Baráth Magdolna Fsz. 5 Barath.Magdolna@uni-nke.hu 144
tanulmányi referens      
       
Háber Hajnalka Mária K 307 Haber.Hajnalka@uni-nke.hu 106
oktatási főreferens      
       
Kiss Erzsébet Fsz. 5 Kisserzsebet@uni-nke.hu 150
tanulmányi referens      
       
       
Gazdasági Osztály      
Név Iroda E-mail Mellék
Csima Beáta K 313 Csima.Beata@uni-nke.hu 107
gazdasági osztályvezető      
       
Agócs Zsanett K 313 Agocs.Zsanett@uni-nke.hu 108
költségvetési szakelőadó      
       
Nagyné Kurityák Anikó K 313 Nagyne.Kurityak.Aniko@uni-nke.hu 108
pénzügyi főelőadó      
       
       
Campus Igazgatóság      
Név Iroda E-mail Mellék
Kevéné Herczeg Mónika K 311 Kevene.Herczeg.Monika@uni-nke.hu 133
igazgatási koordinációs referens      
       
       
Informatikai Iroda      
Név Iroda E-mail Mellék
Milassin Tamás K 309 Milassin.Tamas@uni-nke.hu 137
informatikus      
       
Balics Balázs K 309 Balics.Balazs@uni-nke.hu 138
informatikus      
       
       
NKE EKKL       
Víztudományi Kar       
Kari Könyvtár      
       
Név Iroda E-mail Mellék
Mácsik Petra Könyvtár Macsik.Petra@uni-nke.hu 308
kari könyvtárigazgató       
       
Némethné Tancsik Edit Könyvtár Nemethne.Tancsik.Edit@uni-nke.hu 300
könyvtáros      
       
Györgyfalviné Berki Gyöngyi       Könyvtár Gyorgyfalvine.Berki.Gyongyi@uni-nke.hu 313
könyvtáros