Alumni találkozók a VTK-n

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem Víztudományi Karának jogelőd intézményében, - a Pollack Mihály Műszaki Főiskola Vízgazdálkodási Intézetében - 1984-ben végzett hallgatók találkozójának adott otthont a bajai campus. A visszalátogató levelező tagozaton végzett hallgatók május 24-én a nappali tagozatos csoport június 1-én tartotta találkozóját. A Víztudományi Kar képviseletében Dr. Cimer Zsolt oktatási dékánhelyettes, valamint Letenovicsné Polyák Andrea dékáni hivatalvezető fogadta a találkozók résztvevőit.

Az épület bejárását követően az oktatási épület nagyelőadó termében került sor a hallgatók köszöntésére, majd a díszemléklapok átadására.
A 35 éve végzett hallgatók mindegyike, kivétel nélkül az ágazatban találta meg számítását. Rendszeresen figyelemmel kísérik az Alma Mater történéseit, érdeklődőek és eltökélt szándékuk a Kar szakmai támogatása.

Címkék: vtk vízügy alumni