"Megelőzni a vízválságot" - Országos Vízérték Konferencia

2019. november 14-én megrendezésre kerülő rendezvény helyszíne a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campusa. A MaSzeSz Országos Konferencia társszervezői a Magyar Export-Import Bank Zrt. és a Nemzeti Közszolgálati Egyetem.

VÍZÉRTÉK Konferencia résztvevői arra keresik a választ, hogy mit jelent a vízválság Magyarországon, mit tehet a hazai vízipar és a társadalom annak megelőzésére? A témában érintett, ismert és elismert szakemberek, szakigazgatási és társadalmi szereplők bevonásával tekintik át a települési vízgazdálkodás helyzetképét, hogy milyen szerepet vállalhat és kell, hogy vállaljon a szakma és a társadalom a hazai és nemzetközi víziközmű infrastruktúra, a vízkészlet- és vagyongazdálkodás-, vízipari erőforrás gazdálkodás, munkaerő utánpótlás, és vízérték válság megelőzésében.

Meghívó

Regisztráció