Lászlóffy Woldemár és Sajó Elemér pályázatok díjátadó rendezvény eredményei

A Magyar Hidrológiai Társaság Budapesten, a Kossuth Klubban tartotta meg a 2019. évi Sajó Elemér pályázat és a Lászlóffy Woldemár diplomamunka pályázat díjátadó ünnepségét.

A vízügyi szakközépiskolások 2018/2019-es tanévi Sajó Elemér pályázatára 3 iskolából 5 pályázat érkezett, melyek közül az alábbi diákok vehettek át díjakat:

I. díj: Szlukovényi Anna – Telek Bence Lajos
II. díj: Juhász Balázs
III. díj: Szalai Andor
dicséretben részesült: Bozóki Boldizsár, Kapitány Krisztofer.

A 2019. évi Lászlóffy Woldemár diplomamunka pályázatára 6 felsőoktatási intézményből 29 diplomamunka érkezett. A Bíráló Bizottság külön kiemelte a beérkezett dolgozatok magas színvonalát, melyekből az alábbi munkák külön elismerésére került sor:

Alapképzés (BSc) kategória:
I. díj: Taba Erik (NKE VTK)
II. díj: Decmann-Éles Dorottya (BME)
III. díj: Toldi Csaba (NKE VTK)
Dicséretben részesült: Batki Bruno Barnabás (NKE VTK), Lisztes Lilla (NKE VTK), Váradi Renáta Rita.

Mesterképzés (MSc) kategória:
I. díj: Csiti Bence (BME)
II. díj: Maria Camila Segura Castillo (ME)
III. díj: Baják Petra (ELTE), Murányi Gábor (BME)
Dicséretben részesült: Kajtár Mónika, Kurucz Árpád, Lajkó Rebeka Réka, Licul-Kucera Viktória, Veres István.

Szakirányú továbbképzés (Szk) kategória:
I. díj: Túri Norbert (SZIE)
II. díj: Sisa Máté Zoltán (NKE VTK)
dicséretben részesült: Papp Márton (NKE VTK).

Mosonyi Emil különdíjban részesült:
MSc kategória: Füstös Vivien (BME)

A pályázatok jutalmazottjainak ezúton is gratulálunk, külön kiemelve Karunk 6 hallgatóját!