Hallgatói Kutatómunka pályázat

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem Víztudományi Kar dékánja a 2020/2021. tanév őszi félévében  Hallgatói kutatómunka pályázatot hirdet. A pályázat célja a VTK hátrányos helyzetű hallgatói tudományos kutatómunkájának díjazással történő támogatása, ezzel is segítve felkészülésüket majdani hivatásuk színvonalas művelésére.

Leadási határidő: 2020. október 5. (hétfő)
Leadás módja: e-mailben (vtk@uni-nke.hu) Az e-mail tárgy mezőjébe az alábbi szöveg beírásával: „EFOP 3.4.3  A1.10.”

A pályázat kiírása és feltételei a Hallgatói pályázatok menüpontban érhetők el.

A projekt az EFOP-3.4.3-16-2016-00003 „Stratégiai oktatási kompetenciák minőségének fejlesztése a felsőoktatásban, a megváltozott gazdasági és környezeti feltételekhez történő adaptációhoz a képzési elemek hozzáférhetőségének javításáért” című pályázatból valósul meg.

Sikeres pályázást kívánunk!

Címkék: vtk pályázat