Sikerek és további tervek az EFOP 3.4.3-ban

A B2.1. „Az intézmény szellemi kapacitásainak növelése, a vízipari és vízügyi szektor női professzorainak, szakembereinek bevonásával” elnevezésű programelem részeként, Nők a Tudományban címmel tartottak online kerekasztal beszélgetést 2021. március 17-én, az EFOP 3.4.3-16-2016-00003 projekt keretében.

A megbeszélés témája a projektben végrehajtott feladatok, elért eredmények és jövőbeli feladatok meghatározása volt. A kerekasztal kiemelten foglalkozott a végrehajtásban közreműködő és a feladatokat leginkább vállukon vivő hölgyek méltatásával. A hozzászólásokból tükröződött, hogy mindenki elégedett a befektetett energiákból elért sikerekkel és üdvösnek tartanák a hasonló projektek megjelenését a jövőt illetően is. A személyes beszámolókon keresztül betekintést kaphattunk abba, hogy a projekt során a célcsoport milyen programokon, táborokon vehetett részt, milyen beszerzések és fejlesztések valósultak meg. Keve Gábor szakmaivezető ismertette, hogy az Eötvös József Főiskola pályázott 2016-ban, majd a szétválást követően 2017-től konzorciumi együttműködés keretében valósítja meg a projektet az egyetem és a főiskola. Mint korábban többször is, most is bizonyítást nyert, hogy a Kar sikerei mögött a munkatársak aktív hozzájárulása húzódik és azon belül kiemelten a szebbik nem képviselőinek szorgos tevékenysége.

Címkék: EFOP