36 éve végzett hallgatók találkoztak a Víztudományi Karon

A Nemzeti Közszolgálati  Egyetem Víztudományi Kar jogelőd intézményében, a Pécsi  Pol­lack Mi­hály Mű­sza­ki Fő­is­ko­la Víz­gaz­dál­ko­dá­si In­té­zetben, 1985. évben oklevelet szerzett mérnökök évfolyam-találkozóját tartották szeptember 11-én, a kar Török László termében.

A Víztudományi Kar vezetése részéről Cimer Zsolt, oktatási dékánhelyettes köszöntötte a volt hallgatókat, valamint rövid ismertetőt tartott az intézmény jelenéről. Ezt követően az 1985-ben végzett hallgatók néhány mondatban elmondták, hogy az elmúlt évtizedekben mi történt velük, többek között arról is szóltak, hogy ki maradt a vízügyi pályán és ki váltott valamilyen más irányba. Az oktatási dékánhelyettes emléklapot, valamint csoportképet adott át minden volt hallgatónak.

A találkozó kötetlen beszélgetéssel zárult.

Címkék: Alumni találkozó