„A jó fotó kérdéseket vet fel” - Kiállításmegnyitó a VTK-n

Nagy érdeklődés mellett nyílt meg a Duna Fotóklub Egyesület XVI. éves kiállítása november 4-én, a Víztudományi Karon. Az egyesület 29 tagjának 58 fotója tekinthető meg a bajai Campus Aulájában.

A Kar jó kapcsolatot ápol a fotóklubbal, visszatérő vendégként hozták el a változatos témákat felölelő fotográfiákat. Kellner Felső Sára, az egyesület elnöke külön köszönetet mondott a Víztudományi Karnak, hogy helyet biztosít a tárlat számára. A rendezvény megnyitására Pethő Attilát, a Bajai Liszt Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola igazgatóját kérték fel, aki betekintést nyújtott a fotózás és a fotóklub történetébe is. Úgy fogalmazott, hogy a jó fotó nem csak ábrázol, hanem kérdéseket vet fel. A rendezvény zenés programjában a Bajai Liszt Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola tanárai működtek közre.

A kiállítás december 9-ig (hétfőtől péntekig) tekinthető meg a Kar Aulájában 8 és 17 óra között.