Díjazásban részesült Sódar Béla Balázs

A Magyar Egyetemi – Főiskolai Sportszövetség (MEFS) Gedényi Mihály Elnöki Elismerő Oklevelet adományozott Sódar Béla Balázs, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem (NKE) Vagyonhasznosítási és Sportiroda munkatársa részére. Az ünnepélyes átadásra április 25-én a MEFS Közgyűlésén, a Magyar Testnevelési és Sporttudományi Egyetemen került sor.

Sódar Béla Balázs a versenyfelkészítések mellett adminisztratív munkájával is támogatja az egyetemi sportot. Munkája során rendszeresen segíti a hallgatókat, aktívan közreműködik a versenyekre való toborzásban, és az egyetem különböző karaival együttműködve segíti az NKE sportéletét.

A Gedényi Mihály Elnöki Elismerő Oklevelet az egyetemi sport szervezéséért adják, a díjat az egyetemi sport adminisztratív támogatásért, a nem-oktató-kutató munkakörben dolgozók kaphatják, akik rendszeresen kiváló munkával támogatják az egyetemi sport fejlődését.

Gratulálunk az elismeréshez és további eredményes munkát kívánunk!

Fotó: MEFS

Címkék: elismerés