Hét demonstrátor segíti majd a tanszékek munkáját

Sikeres pályázatának köszönhetően összesen hét – öt magyar és kettő külföldi –  kari hallgató kezdheti meg demonstrátori tevékenységét a 2024/2025-ös tanév első félévében, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Víztudományi Karán.

A Területi Vízgazdálkodási, a Víz- és Környezetpolitikai, továbbá a Vízépítési Tanszékeken két, míg a Víz- és Környezetbiztonsági Tanszéken egy fő hallgató segíti majd az egység munkáját. A demonstrátorok bevonhatók gyakorlatok és szemináriumok vezetésébe, előadásokat tarthatnak, valamint közreműködhetnek más részfeladatokban. A gyakornokok konkrét feladatait, egyéni munkatervét, képzési és foglalkoztatottsági rendjét, elfoglaltságát az illetékes tanszékvezető határozza meg.

A demonstrátorok szeptember elsején kezdik meg a munkát a tanszékeken.